Finale lige MZ u Čapljini: Navijači ”motorkama” bodrili ekipe (VIDEO)

Pred prepunim tribama Sportskog centra u Čapljini ekipa Čeljeva osvojila je Ligu mjesnih zajednica Općine Čapljina, nadigravši u finalu s visokih 3:0 ekipu Šuškovog naselja.

Na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom (0:0), da bi ljubitelji malog nogometa u nastavku utakmice vidjeli odličan nogomet i tri gola Čeljeva, koje je tako obranilo titulu prošlogodišnjeg prvaka.

U utakmici za treće mjesto ekipa Zvirovići/Prćavi nadigrala je ekipu Čapljine 2 i tako treću godinu zaredom osvojila treće mjesto na ovom natjecanju.

Najboljim vratarom proglašen je Draženko Jurković, najboljim igračem Eduard Raguž, najbolji strijelac je Josip Brajković.

A da na finalu ne bude dosadno pobrinuli se navijači Šuškovog naselja, koji su glasnu podršku svojoj ekipi davali, vjerovali ili ne, motornim pilama!