FOTO: Grudske mažoretkinje na Državnom prvenstvu osvojile sedam medalja

U Kiseljaku je u utorak održano 15. državno prvenstvo mažoretkinja FBiH, a svoju dominaciju još su jednom dokazale Mažoretkinje Široki koje su osvojile medalje u svih 14 kategorija od čega 10 zlatnih medalja, tri srebrne i jednu brončanu.

Inače, na Prvenstvu, koje je svečano otvorio načelnik Kiseljaka Mladen Mišurić – Ramljak, je nastupilo oko 500 mažoretkinja iz 11 gradova (Široki Brijeg, Grude, Mostar, Čapljina, Stolac, Uskoplje, Busovača, Tomislavgrad, Novi Travnik, Rama i domaćin Kiseljak)

Djevojke i djevojčice natjecale su se u 14 kategorija u neformacijama i formacijama u disciplinama štap i pom-pon.

Osim Mažoretkinja Široki koje su osvojile 10 zlatnih medalja (zlato u svim formacijama), dva zlata su osvojile Grude, a po jedno zlato Mostarske mažoretkinje te Mažoretkinje Kiseljak.

Svi mažoret klubovi koji su se plasirali od prvog do trećeg mjesta plasirali su se Europsko prvenstvo mažoretkinja koje se ove godine od 7. do 10. rujna održava u slovenskom Laškom.

Bljesak.info vam ekskluzivno donosi kompletne rezultate 15. Državnog prvenstva mažoretkinja:

Seniori formacija štap:
1. Široki Brijeg
2. Grude
3. Tomislavgrad
– Uskoplje diskvalificirano

Kadeti formacija štap:
1. Široki Brijeg
2. Tomislavgrad
3. Mostar
4. Grude
5. Čapljina
6. Busovača

Juniori formacija pom-pon:
1. Široki Brijeg
2. Mostar
3. Stolac
4. Tomislavgrad
5. Uskoplje
6. Čapljina

Seniori formacija pom-pon:
1. Široki Brijeg
2. Grude
3. Tomislavgrad
– Uskoplje diskvalificirano

Seniori solo štap:
1. Široki Brijeg (Marija Hrkać)
2. Tomislavgrad (Ivana Drmić)
3. Uskoplje (Barbara Vuković)

Juniori duo štap:
1. Grude (Andrea Bušić i Ana-Marija Miloš)
2. Široki Brijeg (Tea Kvesić i Matea Prskalo)
3. Kiseljak (Monika Miličević-Žuljević i Nikolina Mrnjavac)
4. Mostar (Karla Mandić i Mia Milinković)
5. Rama (Petra Glibo i Matea Anić)
6. Čapljina (Marta Buntić i Antonela Bule)

Seniori duo štap:
1. Široki Brijeg (Marta Grubešić i Antonija Rezić)
2. Grude (Petra Sabljo i Sara Jurčić)
3. Uskoplje (Anja Grabovac i Ida Tirić)

Kadeti formacija štap:
1. Široki Brijeg
2. Čapljina
3. Stolac
4. Kiseljak
5. Grude
6. Novi Travnik

Juniori formacija štap:
1. Široki Brijeg
2. Kiseljak
3. Grude
4. Mostar
5. Stolac
6. Novi Travnik
7. Rama
8. Čapljina
9. Busovača

Juniori solo pom-pon:
1. Široki Brijeg (Mia Iva Ćavar)
2. Tomislavgrad (Marija Ćurković)
3. Čapljina (Nikolina Tripković)

Seniori solo pom-pon:
1. Široki Brijeg (Marija Mandić)
2. Tomislavgrad (Ružica Parlain)
3. Grude (Manuela Miloš)
4. Uskoplje (Ivona Lozić)

Juniori duo pom-pon:
1. Mostar (Lea Alpeza i Merjem Topić)
2. Široki Brijeg (Katarina Šantić i Helena Markić)
3. Tomislavgrad (Marija Boškić i Mihaela Vukadin)
4. Čapljina (Mija Čuljak i Danijela Kvesić)

Seniori duo pom-pon:
1. Grude (Katarina Sabljo i Martina Miloš)
2. Tomislavgrad (Jelena Papić i Paula Kovačević)
3. Široki Brijeg (Irena Karačić i Lucija Lasić)
4. Uskoplje (Martina Kunkić i Marina Zeko)

Juniori solo štap:
1. Kiseljak (Iva Kvasina)
2. Široki Brijeg (Danijela Topić)
3. Rama (Barbara Bilić)
4. Grude (Lana Grizelj)
5. Novi Travnik (Marija Lukić)
6. Čapljina (Anamarija Bošković)

7 komentara

  1. Blago im se 🙂 Jesi li ovi kadetići išta osvojili???

    Like(8)Dislike(0)
  2. Kadeti 4.mjesto u pomponu!

    Like(0)Dislike(5)
  3. Iva, oni suci su skoro sve ukinuli(GRUDSKE MAZORETKINJE).Zbog tog mi je baš žao 🙁

    Like(3)Dislike(0)
  4. :'(

    Like(1)Dislike(0)
  5. joj, jadna Lanči (Lana Grizelj)…:( ovi suci su nepravedni!!!!A ona je bas bila slatka

    Like(5)Dislike(0)
  6. 🙁 jadno dite

    Like(2)Dislike(0)
  7. Siroki opet sva zlata pokupio,cestitke svima

    Like(1)Dislike(4)

Napiši Komentar

Komentari su djelo i osobno mišljenje njihovih autora