FOTO: Za Antoniju Vuletić odigran 1.međunarodni turnir “Rukometno srce” Grude 2015

U Grudama je danas pred nekoliko stotina gledatelja održan 1. međunarodni turnir “Rukometno srce Grude 2015”.
Ovaj turnir, koji će nadamo se postati tradicionalan, osim sportskog ima i humanitarni karakter.
Ove godine turnir podržava humanitarnu akciju koju je organiziralo Vijeće mladih općine Grude pod nazivom “Poslušajmo srcem”, a kojom se želi pomoći teško oboljeloj djevojčici Antoniji Vuletić.

Na turniru su osim organizatora turnira, ekipe HŽRK Grude Autoherc, sudjelovala i tri hrvatska drugoligaša i to ŽRK Sinj iz Sinja, ŽRK Marina iz Kaštela i RK Petason Vranjic iz Solina.

U zanimljivim i kvalitetnim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:
HŽRK Grude Autoherc-ŽRK Sinj:40:31(22:12)
ŽRK Marina Kaštela-RK Petason Vranjic 26:22(16:10)

Za 3. mjesto:ŽRK Sinj-RK Petason Vranjic 21:30(11:17)

Finalna utakmica:HŽRK Grude Autoherc-ŽRK Marina Kaštela 33:25(22:11)

Konačni poredak:
1.HŽRK Grude Autoherc
2.ŽRK Marina Kaštela
3.RK Petason Vranjic
4.ŽRK Sinj

Najbolji strijelac turnira je Nikolina Čutura iz HŽRK Grude Autoherc
Najbolja vratarka turnira je Julija Kapitanović iz ŽRK Marina Kaštela
Najbolja igračica turnira je Ana Vrančić iz HŽRK Grude Autoherc

Tijekom turnira su odigrane i dvije utakmice između članica grudske škole rukometa Rukomet-od prvog koraka do prvaka i odgovarajućih ekipa RK Imota iz Imotskog.
U ovim utakmcama su postignuti sljedeći rezultati:
2000/2001 godište:    ŠR Rukomet-od prvog koraka do prvaka-RK Imota 14:2
2002.godište i mlađe: ŠR Rukomet-od prvog koraka do prvaka-RK Imota 11:9

Sve utakmice su odliučno sudili Ivan Džolić, Ivan Šarac i Branimir Bilić.

Poslije sportskog dijela nastavljen je zabavni program u kojem su sudjelovale Grudske mažoretkinje, Hrvatski plesni klub Grude, KŠD Rakitno i Marija Tomić.
HŽRK Grude Autoherc zahvaljuje svim ekipama sudionicama turnira,sucima, Vijeću mladih općine Grude i svim sponzorima i donatorima koji su pomogli organizaciju turnira.

DO KRAJA ZAJEDNO!!!

HŽRK Grude Autoherc-ŽRK Sinj 40:31(22:12)
HŽRK Grude Autoherc:
Anica Gudelj, Anđela Milas, Amanda Marić 6, Nikolina Čutura 9(2), Chiara Radić, Marija Gudelj, Ana Vrančić 10, Josipa Braćić 4, Ana Nikić, Ana Kondža 2, Klara Mikulić 3, Anita Azinović 5, Tina Bandić, Martina Leko, Josipa Mikulić, Matea Bandić 1
Trener: Zata Zubac
Sedmerci: 3(2)
Isključenja: 0 min

ŽRK Sinj:
Paula Vugdelija, Manulea Runje 8, Nina Laco 1, Matea Radonja 2, Mia Koprčina, Nina Boban, Maja Bilandžić, Matea Mažurin 6, Silvija Masnić 11, Andrea Vugdalija, Marija Poljak, Duška Brčić Šušak,Karmen Ćurković 2, Gabrijela Maras 1
Trener: Ljilja Borozan
Sedmerci: 3(1)
Isključenja: 2 min

ŽRK Marina Kaštela-RK Petason Vranjic 26:22(16:10)
Gradska dvorana Bili Brig Grude
Suci: Ivan Džolić i Branimir Bilić(Ljubuški)

ŽRK Marina Kaštela
Julija Kapitanović, Diana Pelivan 2, Anita Olujić 7, Mia Šerić 4, Ivana Sunara, Nora Strmečki 6, Marina Karanušić, Josipa Mišković 2, Marija Kovač, Ana Papak 2, Lea Lijić, Dora Zoko 3
Trener: Željko Kovač
Sedmerci: 1(1)
Isključenja: 2 min

RK Petason Vranjic
Antea Šolić, Matea Šimičić 1, Antonija Milovac 4, Maja Boko 2, Ivona Buljan, Anđela Đuran, Anita Božić 5, Antonija Jerković 2, Josipa Jerković, Ivka Kljaković Gašpić 5, Petra Mijativić 3, Božena Ćubelić
Trener: Radomir Mikelić
Sedmerci: 4(3)
Isključenja: 6 min

ŽRK Sinj-RK Petason Vranjic 21:30(11:17)
Suci: Ivan Šarić i Branimir Bilić(Ljubuški)
ŽRK Sinj
Paula Vugdelija, Manulea Runje 8, Nina Laco, Matea Radonja 3, Mia Koprčina, Nina Boban, Maja Bilandžić, Matea Mažurin 6, Silvija Masnić 3, Andrea Vugdalija, Marija Poljak, Duška Brčić Šušak, Karmen Ćurković 1, Gabrijela Maras
Trener: Ljilja Borozan
Sedmerci: 5(3)
Isključenja: 2 min

RK Petason Vranjic
Antea Šolić, Matea Šimičić 7, Antonija Milovac 1, Maja Boko 6, Ivona Buljan 1, Anđela Đuran 2, Anita Božić 3, Antonija Jerković, Josipa Jerković, Ivka Kljaković Gašpić 6, Petra Mijativić 4, Božena Ćubelić
Trener: Radomir Mikelić
Sedmerci: 8(5)
Isključenja: 0 min

HŽRK Grude Autoherc-ŽRK Marina Kaštela 33:25(22:11)
HŽRK Grude Autoherc:
Anica Gudelj, Anđela Milas, Amanda Marić, Nikolina Čutura, Chiara Radić 1, Marija Gudelj 6, Ana Vrančić 2, Josipa Braćić 10, Ana Nikić 1, Ana Kondža, Klara Mikulić 1, Anita Azinović 4, Tina Bandić 1, Martina Leko, Josipa Mikulić, Matea Bandić
Trener: Zata Zubac
Sedmerci: 3(2)
Isključenja: 6 min

ŽRK Marina Kaštela
Julija Kapitanović, Diana Pelivan 2, Anita Olujić 8, Mia Šerić 1, Ivana Sunara, Nora Strmečki 2, Marina Karanušić 2, Josipa Mišković, Marija Kovač, Ana Papak 6, Lea Lijić 4, Dora Zoko
Trener: Željko Kovač
Sedmerci: 1(1)
Isključenja: 2 min

_MG_6508_resize _MG_6512_resize _MG_6518_resize _MG_6525_resize _MG_6526_resize _MG_6529_resize _MG_6544_resize _MG_6552_resize _MG_6556_resize _MG_6557_resize _MG_6571_resize _MG_6585_resize _MG_6606_resize _MG_6622_resize _MG_6647_resize _MG_6652_resize _MG_6682_resize _MG_6655_resize _MG_6659_resize _MG_6663_resize _MG_6665_resize _MG_6670_resize _MG_6674_resize _MG_6694_resize _MG_6701_resize _MG_6704_resize _MG_6729_resize _MG_6743_resize _MG_6754_resize

6 komentara

  1. Koliko je novaca skupljeno za Antoniju?

    Like(0)Dislike(0)
  2. Vijeće mladih će objaviti rezultate akcije nakon što se prikupe sredstva od prodaje sa svih prodajnim mjesta.

    Like(0)Dislike(0)
  3. Koliko je ljudi bit ce dobro ako skupe 50 maraka

    Like(0)Dislike(1)

Napiši Komentar

Komentari su djelo i osobno mišljenje njihovih autora