Hrvatski plesni klub Grude uspješan na državnom prvenstvu (FOTO)

U nedjelju se u Gradskoj sportskoj dvorani Pecara u Širokom Brijegu održalo peto Cheerleading i cheeardance prvenstvo Bosne i Hercegovine, odnosno Navijačko-akrobatsko i plesno prvenstvo BiH na kojem je nastupilo preko 600 natjecatelja iz Širokog Brijega, Gruda, Posušja, Mostara, Gacka i Nevesinja.

All Star titulu, točnije sveukupni pobjednici cheearleading prvenstva, po peti put zaredom osvojio je Hrvatski plesni klub Široki koji je ujedno bio i domaćin natjecanja. Nekoliko članova HPK Široki predstavljat će Bosnu i Hercegovinu na Svjetskom prvenstvu u SAD-u.

Kao medijski pokrovitelj ovog natjecanja, portal Jabuka.tv vam donosi veliku galeriju fotografija.

cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_1-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_3-810x501 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_4-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_5-810x440 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_7-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_8-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_10-810x544 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_11-810x513 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_12-810x519 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_13-810x472 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_14-810x511 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_16-810x442 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_18-810x544 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_20-810x563 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_23-810x495 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_25-810x531 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_26-810x461 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_27-810x481 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_29-810x547 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_30-810x483 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_31-810x527 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_33-810x464 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_34-810x417 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_35-810x475 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_36-810x450 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_37-810x543 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_38-810x554 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_39-810x512 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_41-810x538 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_43-810x563 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_44-810x480 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_46-810x551 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_48-810x422 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_49-810x436 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_51-810x466 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_52-810x441 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_54-810x548 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_55-810x582 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_56-810x549 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_57-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_58-810x570 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_59-810x440 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_60-810x538 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_61 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_62-810x509 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_63-810x503 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_65-810x532 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_67-810x443 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_69-810x438 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_70-810x487 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_73-810x430 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_74-810x499 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_76-810x467 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_79-810x507 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_80-810x448 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_84-810x552 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_87-810x563 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_89-810x558 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_91-810x572 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_93-810x522 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_95-810x538 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_96-810x562 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_97-810x541 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_99-810x540 cheerleading_cheerdance_prvenstvo_siroki_100-810x526

CHEERLEADING:

JUNIORI CHEER COED AND ALL GIRL:

1. Hrvatski plesni klub Široki
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
3. Hrvatski plesni klub Grude

KADETI SOLO DEČKI:

1. Hrvatski plesni klub Grude – Matej Marić
2. Hrvatski plesni klub Široki – Adriano Sesar
2. Hrvatski plesni klub Grude – Filip Markota
3. Hrvatski plesni klub Grude – Jakov Markota
4. Hrvatski plesni klub Grude – Luka Mikulić

NAVIJAČKI MINI KADETI:

1. Hrvatski plesni klub Široki
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
3. Hrvatski plesni klub Grude

SENIORI SOLO CURE:

1. Hrvatski plesni klub Široki – Nikolina Čolak
2. Športski plesni klub Erigo Mostar – Petra Kožul
3. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Stajić
4. Hrvatski plesni klub Grude – Mihaela Brnadić
5. Hrvatski plesni klub Posušje – Marina Jukić
6. Hrvatski plesni klub Grude – Antea Grubišić
7. Hrvatski plesni klub Posušje – Sofija Čolak – diskvalifikacija

KADETI NAVIJAČKI TIM:

1. Hrvatski plesni klub Široki
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
3. Hrvatski plesni klub Grude

JUNIORI PARTNER STUNT:

1. Hrvatski plesni klub Široki – Nikola Čolak i Paul Filip Palac
2. Hrvatski plesni klub Grude – Antea Grubišić i Marko Marić

JUNIORI SOLO CURE:

1. Hrvatski plesni klub Široki – Ana Šendula
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Tijana Radić
3. Hrvatski plesni klub Grude – Ana Mikulić
4. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Radić
5. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Munišić
6. Hrvatski plesni klub Grude – Paula Knezović
7. Hrvatski plesni klub Grude – Marta Majić
8. Hrvatski plesni klub Grude – Maja Tomić
9. Hrvatski plesni klub Grude – Ema Mikulić
10. Hrvatski plesni klub Posušje – Karla Vranjković
11. Hrvatski plesni klub Posušje – Lucija Bakula
12. Hrvatski plesni klub Posušje – Madlen Budimir
13. Športski plesni klub Erigo Mostar – Marija Ćavar – diskvalifikacija
13. Hrvatski plesni klub Posušje – Jelena Kovač – diskvalifikacija

JUNIORI SOLO DEČKI:

1. Hrvatski plesni klub Široki – Nikola Čolak
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Boris Radić
3. Hrvatski plesni klub Grude – Drago Marić
4. Hrvatski plesni klub Grude – Marko Marić

KADETI SOLO CURE:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Iva Milanović
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Bojana Petković
3. Hrvatski plesni klub Široki – Lanna Rocha Lago
4. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Nataša Tamindžija
5. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Matea Đurica
6. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Tea Žerajić
7. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ana Perović
7. Hrvatski plesni klub Grude – Maja Marijanović
8. Športski plesni klub Erigo Mostar – Rejna Kreso
9. Hrvatski plesni klub Grude – Tamara Tomas
10. Hrvatski plesni klub Grude – Nikolina Mikulić
11. Plesni studio Flash Mostar – Lejla Gološ – diskvalifikacija

MINI KADETI SOLO CURE:

1. Hrvatski plesni klub Široki – Antea Lončar
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Elena Milanović
3. Hrvatski plesni klub Posušje – Andrea Markota
4. Hrvatski plesni klub Grude – Tea Marijanović
4. Hrvatski plesni klub Posušje – Aleksandra Marija Bakula

JUNIORI TIME OUT:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Hrvatski plesni klub Široki
3. Hrvatski plesni klub Posušje
4. Hrvatski plesni klub Grude
5. Plesni klub We Dance Gacko

KADETI TIME OUT:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Hrvatski plesni klub Široki
3. Hrvatski plesni klub Grude
4. Plesni klub We Dance Gacko

SENIORI TIME OUT:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Plesni klub We Dance Gacko

JUNIORI GROUP STUNT:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Hrvatski plesni klub Široki
3. Hrvatski plesni klub Posušje
4. Hrvatski plesni klub Grude

CHEERDANCE

JUNIORI SHOW CHEER

1. Plesni studio Flash Mostar
2. Športski plesni klub Erigo Mostar

JUNIORI HIP HOP TIM

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Plesni klub We Dance Gacko

JUNIORI JAZZ DANCE TIM

1. Športski plesni klub Erigo Mostar – Silver
2. Športski plesni klub Erigo Mostar – Pink
3. Športski plesni klub Erigo Mostar – Blue

JUNIORI HIP HOP DUO:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Lana Gutić i Milijana Pašajlić
2. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Radić i Anastasija Kovačević
3. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Petković i Tijana Radić
4. Hrvatski plesni klub Široki – Nikola Čolak i Ana Šendula
5. Plesni klub We Dance Gacko – Tijana Bejat i Anika Savić
6. Hrvatski plesni klub Grude – Maja Tomić i Marko Marić
7. Plesni klub We Dance Gacko – Anastasija Govedarica i Nikolina Kovačević
8. Plesni klub We Dance Gacko – Marija Ćorić i Milica Buha – diskvalifikacija

KADETI FREE STYLE POM DUO:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Nataša Tamindžija i Bojana Petković
2. Plesni studio Flash – Lana Misirlija i Ejla Gosto

JUNIORI FREE STYLE POM DUO:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Munišić i Tijana Radić
2. Hrvatski plesni klub Posušje – Jelena Kovač i Karla Vranjković
3. Hrvatski plesni klub Široki – Antonija Kožul i Marija Vranješ
4. Hrvatski plesni klub Posušje – Anđa Jukić i Martina Topić
5. Hrvatski plesni klub Grude – Marta Majić i Ana Mikulić

SENIORI FREE STYLE POM DUO:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje – Ivana Stajić i Dajana Jeremić
2. Hrvatski plesni klub Široki – Nikolina Čolak i Heni Marija Vizentaner
3. Hrvatski plesni klub Grude – Antea Grubišić i Mihaela Brnadić
4. Hrvatski plesni klub Posušje – Marina Jukić i Sofija Čolak

JUNIORI FREE STYLE POM TIM:

1. Športski plesni klub Erigo Mostar – Shake it of
2. Športski plesni klub Erigo Mostar – Acro

SENIORI HIP HOP TIM:

1. Plesni klub Let’s Dance Nevesinje
2. Plesni klub We Dance Gacko

SENIORI JAZZ DANCE TIM:

1. Plesni studio Flash Mostar
2. Športski plesni klub Erigo Mostar

JUNIORI JAZZ DANCE DUO:

1. Športski plesni klub Erigo – Lorena Čuljak i Andrea Skalja
2. Športski plesni klub Erigo – Elena Soldo i Iva Galić

KADETI FREE STYLE POM:

1. Plesni klub We Dance Gacko

MINI KADETI FREE STYLE POM:

1. Plesni klub We Dance Gacko

SENIORI HIP HOP DUO:

1. Plesni klub We Dance Gacko – Emilija Stojanović i Maja Kosović

(www.jabuka.tv)

Napiši Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.