Večeras počinje LMZ Grude 2016, donosimo raspored utakmica

U ponedjeljak 11. srpnja 2016. godine ispred Srednje škole A. B. Šimića u Grudama počinje malonogometna liga MZ općine Grude.

Nastupa 17 ekipa razvrstanih u dvije skupine.

Skupina A:
1. Grude Pešija
2. Cerov Dolac/Borajna
3. Ružići
4. Grude Istok
5. Tihaljina 2
6. Sovići Gornji
7. Donji Mamići
8. Gorica
9. Medovići

Skupina B:
1. Grude Centar
2. Sovići Donji
3. Dragićina
4. Pocrte
5. Drinovci
6. Grude Zapad
7. Tihaljina
8. Grude Boboška

U ponedjeljak 11. srpnja odigrat će se četiri utakmica iz skupine A. Prva utakmica na rasporedu je u 20 sati, a igraju prošlogodišnji pobjednici Grude Pešija i Gorica. U drugoj utakmici u 21 sati sastaju se Cerov Dolac/Borajna i Donji Mamići, a u 22 sata Grude Istok i Tihaljina 2. Posljednja utakmica prve večeri LMZ je u 23 sata između Ružića i Gornjih Sovića.

U nastavku pogledajte raspored utakmica:

PONEDJELJAK, 11. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 GRUDE PEŠIJA – GORICA
21.00 CEROV DOLAC/BORAJNA – DONJI MAMIĆI
22.00 GRUDE ISTOK – TIHALJINA II
23.00 RUŽIĆI – GORNJI SOVIĆI
-SLOBODNI MEDOVIĆI

UTORAK, 12. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 GRUDE CENTAR – GRUDE BOBOŠKA
21.00 SOVIĆI DONJI – TIHALJINA
22.00 DRAGIĆINA – GRUDE ZAPAD
23.00 POCRTE – DRINOVCI

SRIJEDA, 13. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 DONJI MAMIĆI – RUŽIĆI
21.00 GORNJI SOVIĆI – GRUDE ISTOK
22.00 GORICA – TIHALJINA II
23.00 MEDOVIĆI – CEROV DOLAC-BORAJNA
-SLOBODNA GRUDE PEŠIJA

ČETVRTAK, 14. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 TIHALJINA –  DRAGIĆINA
21.00 GRUDE BOBOŠKA – DRINOVCI
22.00 GRUDE ZAPAD –  POCRTE
23.00 GRUDE CENTAR – SOVIĆI DONJI

PETAK, 15. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 TIHALJINA II – GORNJI SOVIĆI
21.00 MEDOVIĆI – GORICA
22.00 GRUDE ISTOK – DONJI MAMIĆI
23.00 RUŽIĆI – GRUDE PEŠIJA
-SLOBODAN CEROV DOLAC/BORAJNA

PONEDJELJAK, 18. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 DRINOVCI – GRUDE ZAPAD
21.00 SOVIĆI DONJI – GRUDE BOBOŠKA
22.00 POCRTE – TIHALJINA
23.00 DRAGIĆINA – GRUDE CENTAR

UTORAK 19. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 GRUDE PEŠIJA – GRUDE ISTOK
21.00 DONJI MAMIĆI – TIHALJINA II
22.00 CEROV DOLAC/BORAJNA – RUŽIĆI
23.00 MEDOVIĆI – GORNJI SOVIĆI
-SLOBODNA GORICA

ČETVRTAK, 21. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 GRUDE ISTOK – CEROV DOLAC/BORAJNA
21.00 TIHALJINA II – GRUDE PEŠIJA
22.00 MEDOVIĆI – DONJI MAMIĆI
23.00 RUŽIĆI – GORICA
-SLOBODNI GORNJI SOVIĆI

PETAK, 22. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 GRUDE CENTAR – POCRTE
21.00  TIHALJINA – DRINOVCI
22.00 SOVIĆI DONJI – DRAGIĆINA
23.00 GRUDE BOBOŠKA – GRUDE ZAPAD

PONEDJELJAK, 25. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 GORICA – DONJI MAMIĆI
21.00 GRUDE PEŠIJA – GORNJI SOVIĆI
22.00 MEDOVIĆI – GRUDE ISTOK
23.00 CEROV DOLAC/BORAJNA – TIHALJINA II
-SLOBODNI RUŽIĆI

UTORAK, 26. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 POCRTE – SOVIĆI DONJI
21.00 DRINOVCI – GRUDE CENTAR
22.00 GRUDE ZAPAD – TIHALJINA
23.00 DRAGIĆINA – GRUDE BOBOŠKA

SRIJEDA, 27. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 MEDOVIĆI – RUŽIĆI
21.00 GORNJI SOVIĆI – CEROV DOLAC/BORAJNA
22.00 GRUDE ISTOK – GORICA
23.00 DONJI MAMIĆI – GRUDE PEŠIJA
-SLOBODNA TIHALJINA II

ČETVRTAK, 28. 7. 2016. (Skupina „B“)
20.00 GRUDE BOBOŠKA – TIHALJINA
21.00 GRUDE CENTAR – GRUDE ZAPAD
22.00 DRAGIĆINA – POCRTE
23.00 SOVIĆI DONJI – DRINOVCI

PETAK, 29. 7. 2016. (Skupina „A“)
20.00 MEDOVIĆI – TIHALJINA II
21.00 GORNJI SOVIĆI – GORICA
22.00 RUŽIĆI – GRUDE ISTOK
23.00 GRUDE PEŠIJA – CEROV DOLAC/BORAJNA
-SLOBODNI DONJI MAMIĆI

PONEDJELJAK, 1. 8. 2016. (Skupina „A“)
20.00 GORNJI SOVIĆI – DONJI MAMIĆI
21.00 GRUDE PEŠIJA – MEDOVIĆI
22.00 CEROV DOLAC/BORAJNA – GORICA
23.00 TIHALJINA II – RUŽIĆI
-SLOBODNE GRUDE ISTOK

UTORAK, 2. 8. 2016. (Skupina „B“)
20.00 GRUDE ZAPAD – SOVIĆI DONJI
21.00 DRINOVCI – DRAGIĆINA
22.00 POCRTE – GRUDE BOBOŠKA
23.00 TIHALJINA – GRUDE CENTAR

Rezultate i izvještaj s utakmica malonogometne lige MZ općine Grude 2016. možete pratiti na portalu Grude Online.

grude-online.info

 

15 komentara

  1. Ajmo po obranu titule

    Like(1)Dislike(13)
  2. Dragicina glat osvaja

    Like(7)Dislike(4)
  3. Šiša i Peki će vas sami pobijediti!

    Like(10)Dislike(1)
  4. Kakav Peki,Šimun Zorić je najbolji,ajmo Šimeee

    Like(1)Dislike(0)
  5. Bog na nebu ,Tomo Perić na zemlji!

    Like(9)Dislike(8)
  6. Zapad ove godine osvaja!!!!!

    Like(3)Dislike(1)
  7. Rogic bog nogometa drinovci osvajaju

    Like(1)Dislike(3)
  8. Rade palac je otac.

    Like(2)Dislike(10)
  9. Igra li ove godine erkapic

    Like(0)Dislike(0)
  10. Centar se pojacao igracem iz Splita

    Like(0)Dislike(2)
  11. Igra li daks

    Like(0)Dislike(0)
  12. Janjevina osvaja

    Like(0)Dislike(0)
  13. Cerov dolac osvaja

    Like(1)Dislike(0)
  14. neko sa tribine

    Dragicina osvaja vinko vodi ekipu

    Like(1)Dislike(0)
  15. Pocrte osvajaju

    Like(0)Dislike(0)

Napiši Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.