U derbiju 8. kola Lige Herceg-Bosne košarkaši Studenta porazili su na svom parketu ekipu Gruda 85:71 (20:20, 25:28, 19:13, 21:10).

Gruđani su u prvom dijelu pružili odličan otpor, te su nakon 20 minuta imali vodstvo 48:45.

U nastavku je Student serijom 11:0 preokrenuo rezultat u svoju korist. Studenti su odlično odigrali završnicu utakmice u kojoj su stigli i do uvjerljive pobjede.

Dejan Marković s 25 poena bio je najbolji kod Studenta, kod gostiju je Zoran Galić postigao 18 koševa.

Student: Kožul, Pleština, Kovač 2, Širić 17, Marković 25, Šaravanja, Mikulić 3, Prskalo 19, Barbarić 6, Manjgo 9, Jurković 4, Ivišić.

Grude: Alpeza 3, Leko, M. Mikulić, Brzica, Vrdoljak, N. Andrijanić 9, Z. Galić 18, M. Andrijanić,  D. Mikulić, Šušak 17, B. Galić 12, D. Mikulić 5.